O Nas

Witamy na stronie Cornhill Mangement, pioniera w projektowaniu rozwiązań dotyczących inwestycji finansowych. Od momentu swojego powstania w 1997 roku, Grupa dostarcza dopasowane do potrzeb Klientów produkty inwestycyjne i specjalizuje się w dziedzinie projektowania i inżynierii produktów, ich dystrybucji i strategii marketingowej. Rozwiązania inwestycyjne, spełniające oczekiwania inwestorów o różnym profilu, dostarczane są dzięki globalnej sieci specjalnie dobranych partnerów w 50 krajach, na czterech kontynentach oraz wspierane są przez światowej klasy obsługę.

Łączymy nasze doświadczenie i wiedzę lokalnych partnerów inwestycyjnych z wysokiej klasy siecią dystrybucyjną, czuwającą nad sprzedażą i obsługą Klienta. W ten sposób, 20 lat scalamy najlepsze cechy tradycyjnych produktów inwestycyjnych z innowacyjnością, kreatywnością naszego zespołu produktowego i dzięki temu oferujemy Klientom na całym świecie niezrównane rozwiązania finansowe.

Wszystko powyższe umocniło naszą pozycję w światowym sektorze finansowym jako pioniera w tworzeniu unikalnych rozwiązań inwestycyjnych. Dzięki temu możemy dziś przedstawiać się jako główny specjalista w planach regularnego inwestowania oraz produktach międzynarodowych typu trust, QROPS, rachunkach inwestycyjnych i strukturyzowanych produktach finansowych.

Cornhill Management posiada w zarządzaniu 1 mld USD aktywów, należących do 100 000 jego klientów na całym świecie.

Naszym celem jest dostarczanie klientom detalicznym i instytucjonalnym innowacyjnych rozwiązań finansowych o klasie światowej, przy użyciu unikalnego konceptu działania: wykorzystując niezrównany zakres usług i wsparcie sieci dystrybucyjnej umożliwiamy nagradzanym partnerom inwestycyjnym skupić się na tym w czym są najlepsi - na wypracowywaniu zysku dla naszych inwestorów.

Jesteśmy oddani ciągłemu rozwojowi i innowacyjności. Chcemy świadczyć naszym klientom usługi polegające na dostarczaniu pełnego asortymentu produktów o odpowiedniej strukturze we właściwym czasie, spełniając tym samym ich cele finansowe.

map