O Nás

Víta Vás Cornhill Management, priekopník v poskytovaní investičných riešení. Od nášho založenia v roku 1997 poskytujeme investičné produkty šité na mieru a spájame produktový dizajn, inžinierstvo, distribúciu a marketing. Vďaka globálnej sieti špeciálne vybraných partnerov v 50 krajinách na štyroch kontinentoch, v spojení s poskytovaním služieb na vysokej medzinárodnej úrovni, sú naše investičné riešenia vytvárané tak, aby vyhoveli profilu každého investora.

Vďaka kombinácii odbornosti a lokálnych znalostí našej globálnej siete investičných partnerov so sieťou vysoko kvalitných distribútorov na celom svete, ktorí sa venujú predaju a starostlivosti o klientov, už 20 rokov vytvárame to najlepšie z tradičných investičných produktov v spojení s inováciou a kreativitou nášho produktového tímu, aby sme klientom na celom svete mohli dodávať špičkové finančné riešenia.

To upevnilo našu pozíciu priekopníka v oblasti jedinečných investičných riešení v globálnom finančnom priemysle a umožnilo nám vypracovať sa na hlavného špecialistu v oblasti programov pravidelného investovania, investičných fondov, či štruktúrovaných finančných produktov.

Cornhill Management je globálnym hráčom so silným medzinárodným zastúpením, ktorý pre viac ako 100 000 klientov z celého sveta spravuje aktíva vo výške 1 miliardy USD.

Našim cieľom je poskytovať prostredníctvom našej jedinečnej prevádzkovej koncepcie inovatívne globálne finančné investičné riešenia na celom svete pre retailových a inštitucionálnych klientov. Vďaka využitiu jedinečnej škály služieb a podporných systémov umožňujeme našim vysoko oceňovaným investičným partnerom, aby sa zameriavali na to, čo robia najlepšie – na poskytovanie špičkového výkonu svetovej triedy pre našich investorov.

Zaväzujeme sa kontinuálne zlepšovať a inovovať naše produkty, aby sme ich udržali na najvyššej úrovni a našim klientom ponúkali investičné riešenia svetovej kvality šité na mieru, ktoré dosiahnu ich finančné ciele.

map